logo

Building a resilient and
sustainable Europe together

МАНІФЕСТ  ПЕРІОД ПОВНОВАЖЕНЬ В

ЄС 2024 – 2029 рр.

Scroll to discover
scroll icon

Федерація європейської будівельної промисловості (FIEC) є рупором колективних інтересів  європейської будівельної галузі. Наші 32 національні федерації-члени в 27 країнах представляють будівельні підприємства всіх розмірів, від невеликого сімейного бізнесу до великих гло бальних гравців. Ми підтримуємо перехід до зелених та цифрових технологій, сприяємо сталому розвитку, інноваціям, соціальному діалогу та передовим практикам в галузі. Основним завданням FIEC є забезпечення збереження ключової ролі будівельної галузі в забезпеченні добробуту громадян, економічному зростанні та
конкурентоспроможності Європи.

32

NATIONAL FEDERATIONS

27

EUROPEAN COUNTRIES

10.1%

CONTRIBUTION TO
THE EU GDP

12

million workers
in construction

> 3

million enterprises

32

НАЦІОНАЛЬНИХ
ФЕДЕРАЦІЙ В 27 КРАЇНАХ

€ 1.457

МІЛЬЯРДІВ
ЗАГАЛЬНОГО
ОБСЯГУ
ІНВЕСТИЦІЙ в  ВБУДІВНИЦТВО

10.1%

ВНЕСОК У ВВП ЄС

12

МІЛЬЙОНІВ
ПРАЦІВНИКІВ

> 3

МІЛЬЙОНІВ
ПІДПРИЄМСТВ

ПРЕЗИДЕНТ EIC

Період повноважень в ЄС 2024 – 2029 рр.

“Європейські міжнародні підрядники (EuropeanInternational Contractors - EIC) звертаються до політиків ЄС із закликом використовувати свої законодавчі повноваження в сфері торгівлі, розвитку та політики добросусідства для створення рівних умов ведення бізнесу для європейських міжнародних підрядників, які працюють за межами ЄС.”

READ THE FULL INTRODUCTION HERE
ВСТУП

Будуємо життєздатну та стабільну Європу разом

Download LEAFLET

10 НАШИХ ГОЛОВНИХ МЕСЕДЖІВ

Напередодні Європейських виборів 2024 року, 10 наших головних меседжів кандидатам спрямовані на те, щоб донести наше бачення майбутнього будівництва в Європі. Вони являють собою основу для впровадження сталого розвитку та галузевих інновацій, для конкурентоспроможності наших економік, стимулювання інвестицій в технології та робочу силу, а також для поліпшення стану охорони здоров'я та безпеки праці. Кожен з цих напрямків сприяє виконанню нашої місії - впливати на процес прийняття рішень та формування політики ЄС. Ознайомтеся з Маніфестом FIEC та приєднуйтесь до нас на шляху до більш зеленого, стійкого та інклюзивного будівельного простору.